Як змінюється окрас у Бівера?

Бівер це унікальна порода, окрас якої змінюється протягом всього життя.
Від природи Бівер Йоркширський Тер'єр має унікальний окрас, якого не має у інших декоративних порід.

Окрас на голові у Бівера.
Голова Бівера вкрита шерстю трьох кольорів - чорною білою і золотою. Є безліч варіації розміщення цих кольорів. Обов'язково умовою стандарту Бівера є: брови і щоки мають бути золотими. Цей колір шерсті також може бути присутнім за вухами і на вусах Бівер Йорка.
Також обов'язковою умовою за стандартом є : присутність у тій чи іншій мірі білого кольору на голові. Білими можуть бути вуса, борода і інші частини голови.
Третій колір шерсті, який обовязково має бути голові Бівера - чорний або сталевий.
Всі три кольори мають розташовуватися максимально рівномірно і симетрично по всій голові.
Не зважаючи на індивідуальний окрас обов'язковою умовою стандарту породи також ж чорний пігмент на повіках. Не допускається висвітлення пігменту навколо очей, це є дискваліфікуючою ознакою Бівера. Такох не допускається стандартом біла шерсть на вухах у Бівера.
І останньою дискваліфікуючою ознакою є нерівномірне забарвлення шерсті навколо очей. Воно називається "монокль",. Це як одностороння маска на очах у песика. Цуценя з таким окрасом на голові може їхати у нову родину тільки на умовах домашнього улюбленця і не допускається до виставок і племінного розведення у майбутньому.

Окрас на тілі Бівера.
За стандартом на тілі Бівер Йорка має рости лише біла і чорна або сталева шерсть. Ніяких рудих плям не має бути. Лапи і живіт Бівера мають бути виключно білі. На шиї може бути білий комірець різної ширини. На спині може бути окрас "Чорний плащ" або "Смугастий" з різною варіацією розташування чорних плям на білому. Бажаний симетричний окрас на тілі Бівера, але стандартом, допускаються незначні відхилення від симетрії.

Коли міняється окрас у Бівера?
У 4-5 місячному віці вже можлива зміна окрасу на голові. Трошки пізніше може змінитися окрас на спині Бівера. Це - природній процес на який ніхто не впливає. Ніякі вітаміни, масла, біодобавки не допоможуть утримати, бажаний власником, окрас. Біо-добваки, частково і тимчасово можуть надавати яскравішого забарвлення шерсті тільки тоді, коли їх вживають і їжу. Після припинення вживання добавок окрас стає таким, як закладено у генетиці даної особини.

Всі "маркетингові трюки", які чують власники про зміну і утримання певного окрасу, про вітаміни для шовковистої шерсті - це маркетингові МІФИ!!!

Природній окрас, який закладено генетично, не можуть змінити ніякі пігулки, спреї, масла, маски, вживання морської капусти та іншого. Ці всі засоби будуть діяти тимчасово і можуть нашкодити вашому улюбленцю, викликавши алергічні реакції чи розлад травлення у Бівера.

Бівер Тер'єр, будь-якого стандартного окрасу, є найунікальнішим і найвідданішим улюбленцем!

Ознайомитися з іншими статтями Блогу