Можливо для когось я напишу те, чого вони раніше не чули, але...
У маленьких песиків прискорений метаболізм, на відміну від їхніх більших за розміром родичів. Тому маленьким Біверам треба їсти частіше, а саме 3-4 рази на день. Саме такий режим харчування дозволить організму маленького песика повноцінно поновнювати запас енергії, яка витрачається протягом дня на ігри і прогулянки.
Зазвичай, цуцуеня Бівера, до півроку, харчуються 4-5 разів на день. Все залежить від розміру цуценя і його фізичних навантажень. Починаючи з півроку, цуценя, поступово можна переводити на триразове харчування.
Для цуценят з маленькою вагою, може використовуватися харчування не тільки готовими раціонами, але й додавання свіжозвареного м'яса з овочами. М'ясо має бути достатньої жирності і мати певну поживну цінність, задля забезпечення повноцінному розвитку малюка. Овочі мають бути сезонні і того регіону, де народилося цуценя і його батьки. Для цуценят і дорослих Біверів підійде вживання курячого м'яса, кроля, індични, ягня, телятина, говядина і нежирна свинина. Ні в якому разі не варто давати сало, бо воно викличе у песика посилений відтік жовчі і у подальшому тимчасовий розлад травлення.
Я використовую у вигодовування молодняка більше натуральне збалансоване харчування. З додаванням, звичайно, готових сухих раціонів.
Кол закінчується фаза активного росту цуценят, а це відбувається, зазвичай у період ближче до 7-9 місяців, власники можуть перейти на споживання їх улюбленцем сухих готових раціонів, з меншим додаванням м'ясних продуктів.
Годування дорослого Бівера доже бути як тільки сухим готовим раціоном, так і з додаванням м'яснинх продуктів і офочів. Забагато білка не буває, завдяки білку відновлюються всі тканини, бо організм всіх живих істот складається мінімум на 80% з білка.
Якщо у вас в домі живе один песик можна використовувати режим "вільного доступу" до сухого раціону і свіжої води. Обмеження і певний режим харчування для улюбленця, в такому разі, не обов'язкові. Песик не має "конкурентів на їжу" і сам обирає, коли йому споживати їжу, за його фізіологічними потребами.
Цей режим годування не підходить для песиків з підвищеним харчовим інстинктом. Такі песики, якщо йомм поставити корм у вільний доступ, він з'їсть його багато, а потім буде вздуття кішківника і негаразди з ШКТ. Тому, для таких Біверят, необхідно скласти режим годувань і чітко його дотрим3уватися. За необхідності використовувати Авто-годівничку.
Саме тоді, коли власники більшу частину дня знаходяться поза домом, Автогодівничка стане у нагоді і нагодує песика, який лишився сам вдома.