Бронювання і умови переїзду наших цуценят Бівера
у новий дім.

Наші цуценята доступні до бронювання з 2-х місяців.
Саме у цьому віці їх оглядає професійний кінолог клубу КСУ і виписує малюкам перше свідоцтво про чистопородне походження.
Також, у 2 місяці наших цуценят огляжає сертифікований ветеринарний лікар. Він проводить перше щеплення, чіпує цуцуеят і видає Міжнародне ветеринарне свідоцтво.

Після обговорення всіх питань, які цікавлять нових власників, вони можуть внести завдаток для бонювання обраного цуценяти(зазвичай це 30 % від загального обсягу грошової винагороди за вирощування песика). З моменту бронювання і до переїзду у нову родину, цуценя не пказується і не пропонується іншим потенційним власникам.

В той час, коли власники очікують, щоб їхнє цуценя підросло до необхідного віку, вони отримують вичерпні рекомендації по підготовці до переїзду у їх родину нового члена сім'ї.

Після закінчення всіх необхідних і важливих для цуценяти пост вакцинальний карантинів, і повної підготовки до прийому цуцценя у своєму домі, власники можуть забрати своє цуценя у нашому розпліднику.

За необхідності, після внесення депозиту за цуцуеня, ми можемо разом з майбутніми власниками відвідати одну зі спільно обраних ветеринарних клінік для додаткового обстеження цуценя, за бажанням майбутніх власників. Всі обстеження і аналізи, в разі необхідності проводяться виключно після повного курсу вакцинацій і оплачуються ініціюючою стороною - майбутніми власниками.
Час і день обстежень обговорються між заводчиком і власником окремо.

Всі наші цуценята, зазвичай, їдуть у нові родини з відміткою у родоводі "Без права племінного розведення". Цей момент не обговорюжться і є, юнаразі, незмінним.

Під час передачі цуцуеня новим власникам ми можемо підписати Договір і Акт про передачу чистопородного цуценя новому власнику(у трьох примірниках). По одному екземпляру заишається у власника і заводчика, один екземпляр Договору і Акту віддається у клуб. За умви бажання оформлення даних документів, варто попередити заздалегіть, та мати при собі документ який посвідчує особу(паспорт).

Ми завжди будемо інформативні підтримувати власників наших цуценят. Завдяки нашим рекомендаціям з доглядую зарчування і виховання, у вашому дому виросте здоровий слухняний. вихований, життєрадісний, вірний і люблячий песик, який буде другом усієї сім'ї.

Важливо!!!

Якщо Ви, з якихось причин, які не залежать від нас, вирішили відмовитися від переїзду песика у ваш дім - депозит за цуценя не повертається. Оскільки за час очікування переїзду о Вас у цуценя міг з'явитися інший власник, яких терпляче чекав би свого пухнастого друга готувався до його переїзду і став би для малюка гарним і відповідальним власником.

Якщо Ви не можете забрати цуценя у терміни, які були попередньо оговорені, то Ви повідомляєте це нам, і після обговорення деталей, цуценя чекає переїзду у ваш дім у інший час. Перетримка під час очікування більш пізнього переїзду обговорюється і оплачується відповідно додатковим домовленостям.
Відповідальність за здоров'я цуценя повністю переходить до нових власників з моменту переїзду у від заводчика у дім нового власника.

Всі наші цуценята, на момент переїзду у нову родину не мають видимих породних і генетичних недоліків і проявів інфекційних захворювань.

Власник може протягом 3-х днів провести повне обстеження цуценя у ліцензованій ветеринарній клініці і отримати офіційне підтвердження того, що цуценя не має вірусних захворювань.

Якщо власник не використав своє право і не обстежив цуценя протягом перших трьох днів після переїзду до нього цуценя, претензії в бік заводчика не приймаються, грошова винагорода, отримана заводчиком за вирощування цуценя - не повертається.

Якщо цуценя здорове, активне, добре харчується і не має відхилень у розвитку і Ви вирішили, що воно більше не може проживати у вашому домі, з будь яких, незалежних від заводчика причин, Ви можете самостійно знайти нового власника своєму песику. У разі передачі цуценя третім особам, обов'язково необхідно повідомити заводчика про переїзд цуценя і дані нових власників. Ця інформація буде зберігатися у племінній книзі заводчика і не підлягатиме загальному розголошенню.

Якщо Ви не хочете самостійно хукати нових власників цуценяті, Ви можете оплатити карантинну перетримку у ветеринарній клініці, під час якої буде відбуватися пошук нових, більш відповідальних. власників для цуценя. Відповідальність за подальшу долю цуценя, його харчування, огляд, під час пошуку нових власників оплачує власник, Який відмовляється від цуценя. Заводчик, після карантинного періоду може забрати у свій дім цуценя і шукати йому нових власників. Грошова винагорода за цуценя, отримана раніше заводчиком - не повертається.

Ми завжди несемо відповідальність за цуценят які народилися у нашому домі і проживають певний час у нашому розпліднику. Якщо нові власники не можуть взяти на себе відповідальність і жити і доглядати за обраним цуценям, ,ми приймемо назад цуцуеня у нашу родину, але лише за умов безпеки всіх улюбленців, які проживають нами у нашому домі.